Filtr Claris Blue do Jura ENA 1 szt. - (WYŁĄCZNIE DO ENY!)

 • Dodaj recenzję:
  • 71311
  • Producent: JURA
  • Dostępność: Wysyłka 24h Wysyłka 24h
  • szt.
  • 54,90 zł
  Przystosowany do wszystkich modeli ekspresów JURA ENA.

  Po przefiltrowaniu 50 litrów wody lub najpóźniej po dwóch miesiącach filtr przestaje działać i wymaga wymiany. Ekspres automatycznie powiadomi o konieczności wymiany filtra.

  Przyjmując cenę filtra 55 zł brutto oraz fakt, że możemy nim przefiltrować wodę na ok. 450 filiżanek kawy, koszt przefiltrowania wody na jedną filiżankę kawy wynosi 0,12 gr.

  Filtr CLARIS plus – woda do przygotowania doskonałej kawy

  Tak świeża jak ze źródła Każdy, kto kiedykolwiek spróbował świeżej źródlanej wody, wie, że między tym ‘eliksirem życia’ w jego naturalnej postaci a przetworzonym płynem w naszych kranach istnieje prawdziwa przepaść. Niewielu z nas ma łatwy dostęp do źródła.

  Jest na to odpowiedź: filtr CLARIS plus firmy JURA, który twardej wodzie z kranu nadaje obojętne pH. Oprócz tego filtr CLARIS plus może zabezpieczyć Państwa w pełni automatyczny ekspres do kawy przed osadzaniem się kamienia i – jeżeli jest właściwie stosowany - wydłużyć okres jego użytkowania.

  Wynikają z tego trzy ważne korzyści: gwarancja, że woda jest świeżo filtrowana przed przygotowaniem każdej filiżanki kawy; świeża woda i czysty aromat (bez żadnych domieszek) zapewnia najwspanialszy smak kawy; wieloletnia ochrona ekspresu ENA (bez konieczności odkamieniania). Filtr CLARIS plus firmy JURA jest bezwzględny dla kamienia, ale delikatny dla ekspresu.

  UWAGA! - zbyt częste odkamienianie ekspresu skutkuje w przyszłości jego rozszczelnieniem (odkamienianie - reakcja roztworu kwasu na uszczelki)

  Zalecane stosowanie wkładów filtrujących + profilaktycznie raz na 12 miesięcy proces odkamieniania).