O nas

Firma eTrading24.pl od samego początku istnienia jest firmą rodzinną. Kultywowanie tradycji oraz dbanie o nienaganny wizerunek firmy jest jedną z głównych przesłanek naszego działania. Zespół energicznych, młodych ludzi stale podnoszących swoje kwalifikacje – TO NASZA SIŁA !!! 

Wysokie standardy obsługi, sprawdzona jakość oferowanych produktów oraz terminowa realizacja zamówień i zobowiązań handlowych sprawiają, że eTrading24.pl to stabilny, rzetelny i niezawodny partner handlowy.

Od wielu lat oferujemy swoim Klientom najnowsze produkty renomowanych światowych marek z branży high-endowego wyposażenia kuchni i nie tylko… Marki takie jak WMF, JURA czy BROIL KING pozycjonowane są bardzo wysoko na całym rynku światowym co sprawia, że w poszczególnych branżach możemy oferować – TO, CO NAJLEPSZE !!! 

Ciśnieniowe, automatyczne ekspresy do kawy oraz sama kawa to nasza pasja, którą nieustannie rozwijamy pomagając naszym Klientom w wyborze optymalnego urządzenia oraz jakościowego ziarna spełniającego ich oczekiwania. Oferujemy ekspresy dwóch marek Premium, a mianowicie szwajcarskiej JURY i niemieckiego WMF-u. 
Od wielu lat posiadamy też w swojej ofercie najwyższej klasy naczynia, noże, narzędzia kuchenne oraz małe AGD marki WMF. 
Nie poprzestajemy jednak na wyposażeniu “kuchni i jadalni” i kilka lat temu zaczęliśmy swoją przygodę w segmencie out-door…
Dzięki wieloletniej pracy i zaangażowaniu możemy się dzisiaj poszczycić jedną z najwyższych sprzedaży grilli gazowych marki BROIL KING w Polsce. Również w dziedzinie grilli, Klienci mogą liczyć z naszej strony na rzetelną i fachową pomoc w wyborze optymalnego urządzenia. Największą wartością są dla nas zadowoleni i powracający Klienci.

Naszą misją jest profesjonalne świadczenie usług, a więc fachowe, obiektywne i uczciwe doradztwo, które ułatwia Klientowi podejmowanie właściwych decyzji. W tym celu obserwujemy rynek, śledzimy najnowsze trendy i nieustannie dopasowujemy swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych Klientów. 

Firma eTrading24.pl to synonim nowoczesności, wszechstronności, niezawodności i zaufania. 

Z poważaniem,
Zespół eTrading24.pl oraz Właściciele.