GLASSLOCK Okrągły pojemnik szklany Light 600 ml - zielony

 • Dodaj recenzję:
  • IP-608 green
  • Producent: GLASSLOCK
  • Dostępność: Wysyłka 24h Wysyłka 24h
  • szt.
  • 34,00 zł 24,51 zł

  Właściwości

  Materiał: szkło hartowane
  Kolor: zielony
  Pojemność: 600 ml
  Wysokość: 15 cm
  Średnica: 8,5 cm
  Możliwość mycia w zmywarce: Tak
  Możliwość stosowania w piekarniku: Nie
  Możliwość stosowania w kuchence mikrofalowej: Nie
  Możliwość stosowania w zamrażarce: Tak
  Linia produktów: Light

  Pojemniki na żywność Glasslock wykonane są z najwyższej jakości szkła hartowanego dzięki czemu są 3-razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło. Pojemniki Glasslock są przyjazne dla użytkowników (nie zawierają Bisfenolu A - BPA i estrogenów), jak i środowiska (są energooszczędne i podlegają recyklingowi).

  Specjalnie zaprojektowana silikonowa uszczelka zapewnia całkowitą hermetyczność i zatrzymuje zapachy wewnątrz pojemnika. Ponadto ograniczona ilość tlenu w zamkniętym pojemniku sprawia, że przetrzymywane w nim produkty dłużej zachowają swoją świeżość.

  Wszystkie produkty Glasslock są zaprojektowane w taki sposób, by doskonale pasowały do każdej kuchni i pomogły ją lepiej zorganizować. Pełne pojemniki można układać na sobie.

  Wykonanie z wysokiej jakości szkła hartowanego umożliwia mycie pojemników w zmywarce czy przechowywanie w zamrażarce i lodówce.

  Nie używać w piekarniku i kuchence mikrofalowej! Unikać drastycznej zmiany temperatury oraz kontaktu z ogniem - pojemnik może się zniszczyć, uszkodzić czy pęknąć.