LotusGrill XL® ŚLIWKA

 • Dodaj recenzję:
  • G-LI-435/010073
  • Producent: LOTUSGRILL
  • Dostępność: Wysyłka 24h Wysyłka 24h
  • szt.
  • 999,00 zł

  LotusGrill®  w rozmiarze XL to propozycja dla tych, którzy kochają barbecue, a każdą wolną chwilę świętują z przyjaciółmi. Ta  nowa wersja LotusGrilla® o większych rozmiarach i dłuższej średnicy rusztu - 44 cm pozwala na jednoczesne grillowanie nawet do kilkunastu porcji mięsa, warzyw lub ryb. Już nie musisz decydować, kogo z przyjaciół zaprosisz - bo przecież w większej grupie, więcej zabawy. I wszystko będziesz mieć pod kontrolą…

  LotusGrill®  XL to więcej niż grill. On może towarzyszyć Ci przez cały rok, dlatego bez względu na pogodę i porę dnia, ciesz się ulubionymi daniami z rusztu. Rób to w gronie wszystkich przyjaciół, bo teraz jest w rozmiarze XL. Nim rozpalisz podniebienia rodziny i znajomych, a pomogą w tym nowe gadżety i akcesoria do grilla - pokrywa z wbudowanym termometrem, specjalne pojemniki na węgiel i wreszcie kamień do pieczenia pizzy!

  LotusGrill®  XL to wygodne i funkcjonalne urządzenie. Pozwala cieszyć się grillowanymi specjałami przez cały rok. Działa niemal bezzapachowo i nie dymi, dlatego można go używać praktycznie wszędzie – a zwłaszcza na balkonie czy tarasie. Ty kontrolujesz temperaturę, a LotusGrill jest gotowy do użycia w 3 minuty.  

  LotusGrill®  XL występuje w 6 atrakcyjnych kolorach. LotusGrill® XL sprzedawany jest wraz z pokrowcem oraz kompletem baterii (AA). Najlepsze efekty uzyskuje się grillując węglem drzewnym z bambusa lub łupin kokosa.

   

  TECHNOLOGIA:


  LotusGrill® jest rewolucyjnym grillem na węgiel drzewny lub brykiety. Można go używać nie tylko w plenerze, ale również w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki jego niewielkim rozmiarom możesz grillować na swoim balkonie, tarasie, łodzi czy w drewnianym domu nie przeszkadzając innym. Jeżeli pogoda nie dostosuje się do Twoich planów, możesz urządzić grilla w jadalni.


  Palenisko LotusGrilla® jest zabezpieczone przed kontaktem z kapiącym tłuszczem. Dzięki takiemu rozwiązaniu LotusGrill® działa bezzapachowo, nie dymi oraz nie wytwarza szkodliwych dla zdrowia substancji. Napędzana przez 4 baterie (AA) cicha dmuchawa doprowadza do paleniska pożądaną ilość tlenu.

  LotusGrill® gotowy do pracy w 3 minuty!

  Wymuszony obieg powietrza rozgrzewa węgiel w bardzo krótkim czasie, jednocześnie dzięki dwuwarstwowej konstrukcji oraz odpowiedniej cyrkulacji, zewnętrzna powłoka LotusGrilla® nie nagrzewa się i nie parzy. Pozwala to na swobodne przenoszenie go i sprawia, że nie stanowi on zagrożenia dla bawiących się w pobliżu dzieci. Nawet w wypadku przewrócenia LotusGrilla® węgiel nie wypadnie z obudowy dzięki zastosowaniu dwóch klamer zabezpieczających.


   


  LotusGrill® można rozłożyć na części podstawowe, co w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie i konserwację – ruszt oraz miskę wewnętrzną można zmywać w zmywarce!

   

  LotusGrill® sprzedawany jest wraz z pokrowcem oraz kompletem baterii (AA).

  Każdy pokrowiec kolorystycznie nawiązuje do wybranego produktu.