Ekspres automatyczny WMF 900 Sensor Titan

 • Dodaj recenzję:
  • 6130260016
  • Producent: WMF
  • Dostępność: Wysyłka 24h Wysyłka 24h
  • szt.
  • 8 990,00 zł 7 192,00 zł

  Właściwości

  Materiał: tworzywo sztuczne
  Kolor: czarny, tytan
  Wykończenie: matowe
  Moc znamionowa: 1.700 - 2.300 W
  Funkcja Timer: Tak
  Profesjonalny System Zaparzania WMF: Tak
  Wielojęzyczny wyświetlacz LCD: Tak
  Funkcja dozowania mleka: Tak
  Gorąca woda do zaparzania herbaty: Tak
  Regulowana moc kawy przy pojedynczym parzeniu: Tak
  Programowalna pojemność filiżanki: Tak
  Automatyczny system płukania układu mleka: Tak
  Automatyczny system płukania układu kawy: Tak
  Pojemnik kawy ziarnistej: 250 g
  Pojemność zbiornika wody: 2,2 l
  Pojemnk na fusy: ok. 20-30 porcji
  Nowy ekspres WMF 900 Sensor Titan zaskakuje eleganckim wzornictwem oraz wysokiej jakości obudową w kolorze tytanu. Ekspres WMF 900 Sensor Titan to także imponująca mnogość funkcji:

  WFM 900 sensor WMF Steam Jet – podgrzewacz parowy dla 1 filiżanki.
  WMF nieustannie stara się, aby Twoja kawa smakowała zawsze wyjątkowo, zarówno w ciepłe jak i chłodniejsze dni. Dlatego też zadbano o to, aby Espresso było silne i gorące. Podawane w zimnych filiżankach szybko traci temperaturę, a idealna crema przestaje być już cremą. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza parowego Steam Jet, taka sytuacja już się nie zdarzy. Umieść jedną filiżankę (do góry dnem), naciśnij przycisk Steam Jet, a już po chwili będziesz mógł dłużej rozkoszować się smakiem prawdziwego, gorącego Espresso.
   wmf 900 sensor Młynek kawy WMF odpowiednio wyciszony (System SOUND BALANCE)
  Młynek kawy WMF wyróżnia się najwyższą jakością i dokładnością mielenia. Zaawansowana technologia WMF pozwoliła stworzyć młynek, który umożliwia płynną i precyzyjną regulację stopnia mielenia ziarna, dzięki czemu za każdym razem kawa mielona jest idealnie. Pozwala to na wydobycie z każdego ziarenka całej kwintesencji smaku i aromatu kawy. W dążeniu do pełnej doskonałości WMF stworzył młynek balansujący dźwięk jego pracy. Teraz przyrządzanie kawy to nie tylko przyjemność, ale i komfort w użytku domowym.
  wmf 900 sensor

  Indywidualny gust – regulacja mocy kawy w zależności od pojemności filiżanki.
  Użyj tego programu w celu ustawienia intensywności napojów kawowych w stosunku do rozmiaru kubka, tak aby osiągnąć ten sam smak w większej filiżance.

   wmf 900 sensor Funkcja „Dzbanka” – dla 2, 4, 6 czy 8 filiżanek Cafe Creme.
  Jeśli potrzebujesz nieco więcej, ekspres przygotuje do 8 filiżanek (1 litr) Cafe Creme za naciśnięciem jednego przycisku.
   wmf 900 sensor Wybierz Swoją ulubioną kawę. Teraz możesz zaprogramować pod przyciskami szeroki wachlarz kompozycji kawowych. Ustaw indywidualne parametry napojów, a z uniwersalnej wylewki popłynie:
  Ristretto – małe, potężne i wielce skuteczne
  Espresso – mała czarna z mocnym aromatem i charakterystyczną Cremą
  Cafe Creme – średnia o normalnej mocy. Idealna na rozbudzenie w chłodne, leniwe dni
  Cappuccino – mleczne espresso z delikatną pianką
  Latte Macchiato – trójwarstwowy napój mleczny

  Ponadto możliwe jest dozowanie ciepłego mleka i mleka spienionego oraz gorącej wody np. na herbatę
   wmf 900 sensor Wylewka uniwersalna All-In-One WMF – jedna do wszystkiego.
  Wylewka uniwersalna All-In-One WMF stanowi jednocześnie wylewkę kawy i mleka. Poza tym można regulować jej wysokość, tak aby można było pod nią podstawić zarówno filiżankę do Espresso jak i szklankę do Latte Macchiato. Aby móc cieszyć się smakiem kawy we dwoje, dzięki podwójnej dyszy mleka, można zaparzyć jednocześnie dwie porcje Cappuccino i Latte Macchiato. W najwyższej pozycji wylewka uniwersalna All-In-One wydaje mleko. Po przesunięciu wylewki All-In-One nieco w dół, wydawane będzie mleko spienione.
  wmf 900 sensor Profesjonalny system parzenia WMF. Profesjonalny moduł zaparzający to serce ekspresu. Jego waga – 1,2 kg czyni go jednym z najcięższych w swojej klasie, ze względu na wysokiej jakości materiały, z których został zbudowany. Masywna konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia 16 bar i wysokiej temperatury.Technologia, innowacyjność oraz jakość i niezawodność modułu zaparzającego ekspresu WMF 900 Sensor Titan została przeniesiona z profesjonalnych ekspresów dedykowanych do gastronomii przez firmę WMF. Dzięki wysokiej jakości i niezawodności ekspresów gastronomicznych linii Presto firma WMF stała się niekwestionowanym liderem w tej branży.Po zmieleniu kawa jest wstępnie zwilżana ciepłą wodą. Następnie pod wysokim ciśnieniem i w temperaturze 92 °C kawa przechodzi proces ekstrakcji, w wyniku którego wydobywany jest niepowtarzalny smak i aromat świeżo zmielonej kawy.
  wmf 900 sensor

  Automatyczne funkcje czyszczenia i płukanie systemu mleka WMF Connect and Clean oraz automatyczne czyszczenie urządzenia wykonujemy za naciśnięciem przycisku, a dalszy proces ekspres wykonuje sam.

  wmf 900 sensor

  4 tryby pracy ECO i funkcja Zero Energy
  Nie chcesz tracić więcej energii, niż potrzebujesz?! Użyj jednego z czterech trybów ECO przystosowanych i opracowanych do indywidualnych upodobań.
  Tryb 1 – dla miłośników napojów mlecznych – cappuccino w każdej chwili i bez zwłoki
  Tryb 2 – bez czasu oczekiwania dla Cafe Creme lub Espresso
  Tryb 3 i 4 – napoje mleczne lub kawy czarne po krótkim czasie oczekiwania

  Wszystkie produkty oznaczone są logo producenta oraz są zapakowane w firmowe pudełka.