Ekspres automatyczny WMF 1000 S Barista

 • Dodaj recenzję:
  • 977
  • Producent: WMF
  • Dostępność: Wysyłka 24h Wysyłka 24h
  • szt.
  • 10 990,00 zł 8 792,00 zł

  Właściwości

  Materiał: Cromargan®, tworzywo sztuczne
  Kolor: czarny, srebrny
  Wykończenie: matowe
  Moc znamionowa: 2.000 - 2.200 W
  Profesjonalny System Zaparzania WMF: Tak
  Wielojęzyczny wyświetlacz LCD: Tak
  Funkcja dozowania mleka: Tak
  Gorąca woda do zaparzania herbaty: Tak
  Regulowana moc kawy przy pojedynczym parzeniu: Tak
  Programowalna pojemność filiżanki: Tak
  Automatyczny system płukania układu mleka: Tak
  Automatyczny system płukania układu kawy: Tak
  Pojemnik kawy ziarnistej: 250 g
  Pojemność zbiornika wody: 2,8 l
  Pojemnk na fusy: ok. 20-30 porcji
  Linia produktów: Barista

  Ekskluzywne wzornictwo urządzenia nie uległo zmianie od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego modelu WMF 1000. Wprowadziliśmy jednak w ekspresie WMF 1000 S Barista usprawnienia techniczne zwiększając tym samym wygodę jego użytkowania.
  Młynek i moduł zaparzający funkcjonują w oparciu o układ tłumienia hałasu WMF Silence System, co pozwala rozkoszować się kawą w ciszy i spokoju.
  Wyparzenie filiżanek parowym podgrzewaczem WMF Steam Jet gwarantuje, że Twoja kawa będzie mieć optymalną temperaturę.
  Za pomocą funkcji dzbanka możesz przygotować do 8 filiżanek Cafe Creme.
  Ponieważ WMF myśli także o ochronie środowiska, ekspres WMF 1000 S Barista został teraz wyposażony w wydajne tryby oszczędzania energii.

  wmf 1000s WMF Steam Jet – podgrzewacz parowy dla 2 filiżanek.
  WMF nieustannie stara się, aby Twoja kawa smakowała zawsze wyjątkowo, zarówno w ciepłe jak i chłodniejsze dni. Dlatego też zadbano o to, aby Espresso było silne i gorące. Podawane w zimnych filiżankach szybko traci temperaturę, a idealna crema przestaje być już cremą. Dzięki zastosowaniu podgrzewacza parowego Steam Jet, taka sytuacja już się nie zdarzy.Umieść jedną lub dwie filiżanki (do góry dnem), naciśnij przycisk Steam Jet, a już po chwili będziesz mógł dłużej rozkoszować się smakiem prawdziwego, gorącego Espresso.
  wmf 1000s WMF Silence-System – tłumienie dźwięku pracy modułu zaparzającego.
  Teraz przyrządzanie kawy to nie tylko przyjemność, ale i komfort w użytku domowym. Dzięki zastosowaniu obudowy izolacyjnej w module zaparzającym dźwięk jego pracy nie stanie się już przykrym doznaniem dla Twoich uszu.
  wmf 1000s Indywidualny gust – regulacja mocy kawy w zależności od pojemności filiżanki.
  Użyj tego programu w celu ustawienia intensywności napojów kawowych w stosunku do rozmiaru kubka, tak aby osiągnąć ten sam smak w większej filiżance.
  wmf 1000s

  Funkcja „Dzbanka” – dla 2, 4, 6 czy 8 filiżanek Cafe Creme.
  Jeśli potrzebujesz nieco więcej, ekspres przygotuje do 8 filiżanek (1 litr) Cafe Creme za naciśnięciem jednego przycisku.

   wmf 1000s Wybierz Swoją ulubioną kawę. Teraz możesz zaprogramować pod przyciskami szeroki wachlarz kompozycji kawowych. Ustaw indywidualne parametry napojów, a z uniwersalnej wylewki popłynie:
  Ristretto – małe, potężne i wielce skuteczne
  Espresso – mała czarna z mocnym aromatem i charakterystyczną Cremą
  Cafe Crema – średnia o normalnej mocy. Idealna na rozbudzenie w chłodne, leniwe dni
  Cafe au Lait – gorąca kawa z ciepłym mlekiem, o karmelowo-brązowym kolorze

  Cappuccino – mleczne espresso z delikatną pianką
  Latte Macchiato – trójwarstwowy napój mleczny
  Espresso Macchiato – espresso z odrobiną spienionego mleka
  Ponadto możliwe jest dozowanie ciepłego mleka i mleka spienionego oraz gorącej wody np. na herbatę
  Ekspres wyposażony jest w automatyczny przełącznik: mleko spienione/mleko nie spienione.
   wmf 1000s Wylewka uniwersalna All-In-One WMF – jedna do wszystkiego.
  Wylewka uniwersalna All-In-One WMF stanowi jednocześnie wylewkę kawy i mleka. Poza tym można regulować jej wysokość, tak aby można było pod nią podstawić zarówno filiżankę do Espresso jak i szklankę do Latte Macchiato. Aby móc cieszyć się smakiem kawy we dwoje, dzięki podwójnej dyszy mleka, można zaparzyć jednocześnie dwie porcje Cappuccino i Latte Macchiato. W najwyższej pozycji wylewka uniwersalna All-In-One wydaje mleko. Po przesunięciu wylewki All-In-One nieco w dół, wydawane będzie mleko spienione.
   wmf 1000s 4 tryby pracy ECO i funkcja Zero Energy.
  Nie chcesz tracić więcej energii, niż potrzebujesz?! Użyj jednego z czterech trybów ECO przystosowanych i opracowanych do indywidualnych upodobań:
  Tryb 1 – dla miłośników napojów mlecznych – cappuccino w każdej chwili i bez zwłoki
  Tryb 2 – bez czasu oczekiwania dla Cafe Creme lub Espresso
  Tryb 3 i 4 – napoje mleczne lub kawy czarne po krótkim czasie oczekiwania.
   wmf 1000s Ekspres biurowy.
  Dzięki zastosowaniu dodatkowych akcesorii (np. nadstawka zbiornika ziarna) stanie się bardziej przyjazny w eksploatacji biurowej.
   wmf 1000s Automatyczne funkcje czyszczenia i płukanie systemu mleka WMF Connect and Clean oraz automatyczne czyszczenie urządzenia wykonujemy za naciśnięciem przycisku, a dalszy proces ekspres wykonuje sam.
  wmf 1000s WMF Perfect-Extraction-System – doskonały system ekstrakcj.i Każde ziarenko kawy zawiera ok. 1200 składników, które wpływają na smak i aromat napoju. Aby je wydobyć potrzebna jest niezwykła precyzja ustawień stopnia mielenia ziarna.
  wmf 1000s Profesjonalny system parzenia WMF.
  Profesjonalny moduł zaparzający to serce ekspresu. Jego waga – 1,2 kg czyni go jednym z najcięższych w swojej klasie, ze względu na wysokiej jakości materiały, z których został zbudowany. Masywna konstrukcja pozwala na utrzymanie stałego ciśnienia 16 bar i wysokiej temperatury.Technologia, innowacyjność oraz jakość i niezawodność modułu zaparzającego ekspresu WMF 1000 proS została przeniesiona z profesjonalnych ekspresów dedykowanych do gastronomii przez firmę WMF. Dzięki wysokiej jakości i niezawodności ekspresów gastronomicznych linii Presto firma WMF stała się niekwestionowanym liderem w tej branży. Po zmieleniu kawa jest wstępnie zwilżana ciepłą wodą. Następnie pod wysokim ciśnieniem i w temperaturze 92 °C kawa przechodzi proces ekstrakcji, w wyniku którego wydobywany jest niepowtarzalny smak i aromat świeżo zmielonej kawy.


  Wszystkie produkty oznaczone są logo producenta oraz są zapakowane w firmowe pudełka.