Grille Lotus

07-06-2017

Polska to kraj, w którym bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu jest grillowanie. To szansa, aby spotkać się z rodziną czy znajomymi i chociaż na chwilę oderwać się od codziennej rzeczywistości. Przyjemne grillowanie nie jest jednak możliwe bez posiadania odpowiedniego sprzętu. Dzisiejszy artykuł poświęcimy produktom firmy Lotus. Dlaczego warto brać je pod uwagę w czasie nabywania urządzeń do grillowania?

Ceniona marka

Firma jest znana na rynku ze swojego profesjonalizmu i fachowego podejścia do wytwarzanych produktów. Warto wspomnieć, że w 2012 roku właśnie to przedsiębiorstwo otrzymało Złoty Medal w ramach międzynarodowej nagrody Fire&Food Barbecue. W jury nie brakowało wybitnych ekspertów z branży kulinarnej, którzy docenili firmę za nowoczesność i cechy użytkowe produkowanych rzeczy.

Grille Lotus – gdzie można używać?

Mocnym punktem produktów tej firmy jest fakt, że można je używać nie tylko na otwartej przestrzeni. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić sobie grillowanie również w… pomieszczeniach zamkniętych. Zastosowanie nowoczesnych technologii i solidna konstrukcja gwarantują bowiem pełne bezpieczeństwo i jakość przyrządzanych potraw.

Niewielkie rozmiary

Grille Lotus – na węgiel drzewny albo brykiety – cechują się też niewielkimi rozmiarami. Z tego powodu świetnie nadają się na imprezy w gronie kilku znajomych czy członków rodziny. Kompaktowe rozmiary sprawiają też, że grillowanie ma szansę odbywać się na przykład na balkonie czy tarasie itp. Produkty tej firmy z powodzeniem można wykorzystać w jadalni – jest to przydatna opcja, kiedy warunki atmosferyczne nie są sprzyjające.

Jakość wykonania i funkcjonalność

Grille tej firmy nie tylko mają kompaktowe rozmiary czy są uniwersalne. Cechują się także jakością oraz funkcjonalnością. Przykłady? Palenisko jest zabezpieczone przed kontaktem z kapiącym tłuszczem, aby nie doszło do niepotrzebnego poparzenia. Poza tym, produkty tej firmy działają bezzapachowo, nie dymią, a także nie wytwarzają szkodliwych substancji dla organizmu. Warto wspomnieć o napędzanej przez 4 baterie cichej dmuchawie, która doprowadza do paleniska pożądaną ilość tlenu. Grille Lotus XXL są bardzo wydajne – pozwalają na przyrządzenie kilkunastu porcji jednocześnie. Na uwagę zasługują także 2 przełączniki z płynną regulacją obrotów wentylatora, które zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury. Z kolei podwójna konstrukcja obudowy i zamknięte pojemniki na węgiel gwarantują całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Wygodne czyszczenie

Grillowanie w dzisiejszych czasach nie musi już kojarzyć się z bardzo trudnym czyszczeniem, które wielu osobom spędza sen z powiek i odbiera radość z miło spędzonych chwil. Produkty tej firmy po finalnym zastosowaniu mogą zostać łatwo zdemontowane, co ułatwia czyszczenie i doprowadzenie do pierwotnego stanu. Warto zaznaczyć, że ruszt i wewnętrzną miskę można spokojnie zmywać w zmywarkach.

Grille Lotus to też efektowny design

Przedsiębiorstwo zatroszczyło się nie tylko o profesjonalne wykonanie czy dużą ilość cech użytkowych. Mocnym punktem jest także efektowny design i żywa kolorystyka.