Patelnia do serwowania Silit Nature Green Ø28 cm - 4,1 l

Dodaj recenzję:
  • 21.1129.9325
  • Producent: SILIT
  • Dostępność: Wysyłka 24h Wysyłka 24h
  • szt.
  • 495,00 zł

Właściwości

Materiał: Silargan®
Kolor: zielony
Pojemność: 4,1 l
Wysokość: 7,8 cm
Średnica: 28 cm
Przeznaczone do kuchni: ceramicznych, elektrycznych, gazowych, indukcyjnych
Wewnętrzna miarka: Tak
Możliwość mycia w zmywarce: Tak
Możliwość stosowania w piekarniku: Tak (zgodnie z zaleceniami producenta)
Projektant: Peter Ramminger
Linia produktów: Nature Green

Eleganckie naczynia dostarczające niezwykłych doznań kulinarnych. Wykonane są z Silarganu®, funkcjonalnej ceramiki nie zawierającej szkodliwego niklu. Są antybakteryjne,dzięki czemu potrawy w nich gotowane i przechowywane zachowują naturalny smak i aromat. Naczynia z Silarganu nie tylko zachowują energię,ale również wyglądają wyśmienicie. Wybierając Silargan - wybierasz inny styl życia.


Zalety smażenia na patelni z powłoką silarganową przedstawia poniższy film:
Nature Colours - Moutain Blue, Ocean Green, Nature White, Nature Black łączą w sobie kształt i funkcjonalność,dzięki czemu każdy garnek dostarcza wielu niezwykłych doznań kulinarnych. Pokrywa nie służy tylko do przykrywania naczynia,ale posiada o wiele więcej funkcjonalności. Specjalna technologia chroniąca palce przed poparzeniem, umożliwiająca szczelne zamknięcie naczynia, odparowanie i komfortowe odcedzanie bez rozpryskiwania.

Na szczególną uwagę zasługują ergonomiczne i bezpieczne uchwyty ze stali nierdzewnej. Dzięki jej zastosowaniu oraz specjalnych nitów uchwyty nie nagrzewają się i dodatkowo można stosować je w piekarniku.

Naczynia można stosować na wszystkich rodzajach kuchenek, szczególnie na indukcji.

Uwaga: Patelnie wykonane z Silarganu nie posiadają specjalnych właściwości nieprzywierających dlatego smażąc na nich należy używać choćby minimalnej ilości tłuszczu.