GLASSLOCK Okrągły pojemnik szklany Light 1.050 ml - zielony

Dodaj recenzję:
  • IP-609
  • Producent: GLASSLOCK
  • Dostępność: Wysyłka 24h Wysyłka 24h
  • szt.
  • 47,00 zł 33,84 zł

Właściwości

Materiał: szkło hartowane
Kolor: zielony
Pojemność: 1.050 ml
Wysokość: 24,5 cm
Średnica: 8,5 cm
Możliwość mycia w zmywarce: Tak
Możliwość stosowania w piekarniku: Nie
Możliwość stosowania w kuchence mikrofalowej: Nie
Możliwość stosowania w zamrażarce: Tak
Linia produktów: Light

Pojemniki na żywność Glasslock wykonane są z najwyższej jakości szkła hartowanego dzięki czemu są 3-razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło. Pojemniki Glasslock są przyjazne dla użytkowników (nie zawierają Bisfenolu A - BPA i estrogenów), jak i środowiska (są energooszczędne i podlegają recyklingowi).

Specjalnie zaprojektowana silikonowa uszczelka zapewnia całkowitą hermetyczność i zatrzymuje zapachy wewnątrz pojemnika. Ponadto ograniczona ilość tlenu w zamkniętym pojemniku sprawia, że przetrzymywane w nim produkty dłużej zachowają swoją świeżość.

Wszystkie produkty Glasslock są zaprojektowane w taki sposób, by doskonale pasowały do każdej kuchni i pomogły ją lepiej zorganizować. Pełne pojemniki można układać na sobie.

Wykonanie z wysokiej jakości szkła hartowanego umożliwia mycie pojemników w zmywarce czy przechowywanie w zamrażarce i lodówce.

Nie używać w piekarniku i kuchence mikrofalowej! Unikać drastycznej zmiany temperatury oraz kontaktu z ogniem - pojemnik może się zniszczyć, uszkodzić czy pęknąć.